Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

В Баштанській ТГ відбулася зустріч з представником ОБСЄ

16 березня в Баштанській міській раді відбулася онлайн-зустріч зі спостерігачем Херсонської групи Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні пані Елеонорою Емкіч.
16.03.2021

Баштанська міська рада розпочала роботу по впровадженню системи електронного документообігу

11 січня відбулось засідання робочої групи по впровадженню системи електронного документообігу у Баштанській міській раді. У зустрічі взяли участь міський голова Олександр Береговий, працівники апарату міської ради та представники компанії Soft Xpansion Ukraine.

Відбулась онлайн-зустріч з представниками партнерського міста Солець Куявський

22 грудня відбулась онлайн зустріч представників апарату міської ради на чолі з міським головою Олександром Береговим з представниками партнерського міста Солець Куявський (Польща) та за участі Лілії Атнажевої, яка допомагала із перекладом.

Відбулися інформаційно-методичні вебінари з підготовки ЗНО-2021

19-20 жовтня 2020 року в режимі онлайн проведено інформаційно-методичні вебінари з питань підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році.

Освітян Баштанської громади привітали з Днем працівників освіти

1 жовтня у режимі онлайн-зв’язку міський голова Іван Рубський, начальник відділу освіти Ганна Зеркаліна, голова профспілки працівників освіти Олександр Васюнькін привітали освітян громади з Днем працівників освіти.

Презентація результатів дослідження індексу спроможності місцевої влади 2020

15 вересня 2020 року в Баштанській міській раді відбулася онлайн-презентація Індексу спроможності міської ради, яку провела програмний спеціаліст Програми DOBRE Наталія Сафронова для керівництва і спеціалістів міської ради.

Обговорили план утворення Баштанського району, ліквідацію інших районів

4 серпня відбулася онлайн-нарада представників органів місцевого самоврядування та територіальних органів виконавчої влади новоствореного Баштанського району, яку провела заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Тетяна Стахевич.
04.09.2020

31 липня відбулися Загальні збори Асоціації «Енергоефективні міста України» у форматі онлайн-конференції

Головною темою зборів було представлення перших результатів впровадження нової ініціативи Асоціації спільно з Фондом енергоефективності – пілотного проекту Револьверного Фонду Міст як механізму поворотної фінансової допомоги для реалізації проектів енергоефективності на території міст-учасників РФМ.
31.07.2020

Навчалися і застосовували на практиці

20 та 22 травня 2020 року відбувся дводенний онлайн семінар для працівників об’єднаних територіальних громад на тему: «Використання системи Prozorro. Новації законодавства в сфері публічних закупівель».

Баштанська ОТГ представляє онлайн-концерт «Не згасити в пам’яті вогонь»

Приємного перегляду! Зі святом!
Відлуння свята

Онлайн-презентація результатів дослідження громадської думки

22 квітня ц.р. у Баштанській міській раді відбулася онлайн-презентація «Дослідження громадської думки щодо оцінки індикаторів – громад учасниць Програми DOBRE, Баштанська міська рада (Миколаївська область)»